دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به این که بستر لازم جهت برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم است، گفت: مهم ترین دستاورد نظام اسلامی حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: حوزه انتخابیه ایرانشهر از بزرگترین و مهم ترین حوزه های انتخابی کشوری محسوب می شود و امیدوارم مردم با حضور پرشور خود در پا صندوق های رای در تعیین برنامه ها و چشم انداز توسعه و پیشرفت شهرستان خود مشارکت کنند.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران طی این 4سال به صورت متوسط هرسال یک انتخابات داشته است.
فرماندار ایرانشهر با اشاره به ارزش گذاشتن به نظر و رای مردم توسط نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: کشور ما در طی 4دهه از نظر مردم سالاری عضو الگوهای خوب و موثر منطقه بوده است.
وی اضافه کرد: تمامی امکانات لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور، با نشاط، سالم و رقابتی مهیا می باشد.
کوثری تصریح کرد: یکی از اهداف مهم در برگزاری انتخابات پیش رو فراهم کردن شرایط عادلانه بدون هیچ گونه جهت گیری به سمت و سو جریان سیاسی، مذهبی و ملی است و شرایط را برای انتخاب نماینده شایسته از طریق مردم آماده کنیم.
وی خاطر نشان کرد: طبق قانون هئیت نظارت نتیجه بررسی صلاحیت ها اعلام شده است و بر اساس قوانین به صورت مکاتبه رسمی داوطلبین فرا خوانده شده اند و از نتایج صلاحیت خود از طریق فرمانداری مطلع شده اند.
به گفته این مقام مسئول چند نفر از کاندیداها نتیجه صلاحیت خود را دریافت نکردند که در اسرع وقت به فرمانداری مراجعه کنند و براساس اطلاعیه شورای نگهبان؛ آن دسته از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که احراز صلاحیت نشدند، می توانند برای ارایه شکایت خود به دفاتر نظارت و بازرسی استان ها مراجعه کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۹۷۷۳


ارسال