سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
در نهمین جشنواره مالک اشتر،
بسیج جامعه زنان ایرانشهر به ‌عنوان موفق ترین معاونت سپاه و بسیج معرفی شد
 
بسیج جامعه زنان ایرانشهر در نهمین جشنواره مالک اشتر به عنوان موفق ترین معاونت در سطح ستاد رده های صفی سپاه و بسیج سیستان و بلوچستان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون نور بی بی اربابی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: حوزه حدیث مقاومت بسیج خواهران و پایگاه حضرت بتول این منطقه در چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج به عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین معرفی شد.

وی افزود: در نهمین جشنواره مالک اشتر هم حوزه حدیث خواهران در بین حوزه های مقاومت محلات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان موفق به کسب رتبه برتر و بسیج جامعه زنان به عنوان موفق ترین معاونت در سطح ستاد رده های صفی سپاه سلمان استان معرفی شد

مسئول بسیج جامعه زنان ایرانشهر عنوان کرد: تلاش شبانه روز، فعالانه و مخلصانه خواهران بسیجی باعث موفقیت این رده شده است.

فرمانده حوزه حدیث خواهران ایرانشهر با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در باره سوق دادن جوانان به سمت بسیج ادامه داد: در میان خانواده های محلات حاشیه نشین ایرانشهر باید به ترویج فرهنگ و آگاهی بخشی جوانان به شرکت در کارهای بسیجی و ارزش بسیج و جایگاه آن پرداخت.

اربابی اضافه کرد: یکی از مهم ترین وظایف بسیج توجه به مادران می باشد که عمده ترین وظیفه را در تربیت نسل آینده دارند تا در کنار با بسیج و انجام فعالیت های اجتماعی از نقش بسیار حائز اهمیت مادر بودن غافل نشوند و فرزندانی تربیت کنند تا قاسم سلیمانی امروز و آینده کشور باشند.

وی با بیان این که پایگاه بتول حوزه حدیث خواهران ایرانشهر به عنوان یکی از برگزیدگان در جشنواره برترین ها و طرح اسوه مساجد، محلات کشوری معرفی شده بود، گفت: از این پایگاه جهت برگزاری نمایشگاه در راستای برنامه های فرهنگی، هنری، جهادی، ورزشی، ابتکاری،خلاقانه در تهران دعوت به عمل آمده بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۱۵۲


ارسال