پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
برگزاری پنجمین سالانه ملی و کارگاه گرافیک رضوی در زاهدان
 
پنجمین سالانه ملی و کارگاه گرافیک رضوی با هدف تولید محتوای فاخر با موضوع سیره رضوی در زاهدان آغاز بکار کرد.
به گزارش عصرهامون ؛ حمیده یعقوبی به خبرنگار زاهدنیوز گفت: پنجمین سالانه ملی و کارگاه گرافیک رضوی که از سری برنامه های هفدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا می باشد از امروز 16 بهمن ماه در هتل جهانگردی زاهدان آغاز بکار کرد و تا 18 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

دبیر اجرایی این جشنواره افزود: در این کارگاه 50 نفر از طراحان و هنرمندان سراسر کشور حضور دارند که از این بین 20 نفر از شرکت کنندگان بومی استان هستند و در طول برگزاری کارگاه زیر نظر اساتید مطرح کشوری و استانی به تولید محتوا می پردازند.

وی ادامه داد: آثار برتر شرکت کنندگان در این جشنواره، پس از داوری به این مرحله راه پیدا کرده است و شرکت کنندگان با موضوعات "وحدت در سیره رضوی" و "انسانیت در سیره رضوی" به تولید محتوا در یک رقابت 48 ساعته خواهند پرداخت.

یعقوبی یکی از اهداف برگزاری این کارگاه را اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی دانست و گفت: گسترش فعالیتهای فرهنگی هنری و مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین بویژه امام رضا(ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا(ع) و کمک به انتشار گسترده تر این آثار از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه در استان است.

وی درپایان خاطرنشان کرد: آثار تولید شده این کارگاه روز شنبه 19 بهمن ماه در نگارخانه فردوسی مجتمع بزرگ فرهنگی هنری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۵۸۷


ارسال