سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
مردم افراد شایسته را انتخاب کنند/ در قانون گذاری ها اسلام ملاک نمایندگان منتخب باشد
 
مولوی بلال مقدسیان گفت:مردم در انتخابات افراد اصلح، شایسته و متخصص را انتخاب کنند.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس، بیان کرد: ملت مسلمان ایران همانطور که در انتخاباتهای قبلی که در جمهوری اسلامی ایران حضوری باشکوه داشته اند، در این انتخابات حضوری باشکوه دارند و افراد اصلح، شایسته و متخصص را انتخاب کنند.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم هرچه در انتخابات باشکوه تر باشد دشمن از ملت ایران نا امیدتر خواهد شد، افزود: همه نخبگان و به خصوص علمای شیعه و اهل سنت بنا به تکلیف شرعی باید مردم را به حضوری پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان تشویق و ترغیب کنند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با اشاره به اینکه در کشور ما از اول انقلاب اسلامی تاکنون انتخاباتهای زیادی برگزار شده است، تصریح کرد: به دشمنان نظام اسلامی و کشورهای بیگانه همانطور که در این 41 سال قبل اجازه ندادیم که در امورات داخلی ما دخالت کنند، اکنون هم اجازه نخواهیم داد که در امورات داخلی ما دخالت کنند.

مولوی مقدسیان تاکید کرد: هیچکس و هیچ کشور خارجی نمی‌تواند برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد چون خودمان می دانیم که چگونه تصمیم گیری کنیم و هرگز تحت تاثیر تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای کشورهای بیگانه قرار نمی گیریم.

وی بیان کرد: دشمن با تبلیغات گسترده خود می‌کوشد تا مردم به افرادی که مد نظر خودش هست را مردم انتخاب کنند، اما ملت ما اعتقادی به سخنان آنان ندارد همان طور که در گذشته در راهپیمایی‌ یوم الله 22 بهمن شرکت کردیم در انتخابات هم شرکت خواهیم کرد و افراد اصلح که بتوانند مجلس را اداره کنند رای خواهیم داد.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با اشاره به انتظارات مردم از نماینده های منتخب، خاطر نشان کرد: مردم افراد اصلحی را که انتخاب می کنند از آنها توقعاتی دارند که باید به آن عمل کنند، آنها در تصمیمات خود در مجلس باید مردم را مد نظر گرفته و در قانون گذاری ها اسلام ملاک آنها باشد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۳۴
مرجع : عصرهامون


ارسال