جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد؛
تمرین همدلی؛ ویژه‌ فرزندان مدافعان سلامت در سیستان و بلوچستان
 
معصومه هادی از برگزاری مسابقه تمرین همدلی؛ ویژه‌ فرزندان مدافعان سلامت در سیستان و بلوچستان خبر داد.
معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون  گفت: این مسابقه ویژه فرزندان مدافعان سلامت که در ایام کرونا از والدین خود دور بوده اند در رشته های عکس، عکس‌نوشته، کلیپ، پویانمایی، نقاشی، شعر و قطعه‌ ادبی برگزار می شود.

به گفته وی، در پی شیوع ویروس کرونا و توصیه مردم به در خانه ماندن، این روزها خانواده ها ساعت طولانی را تر را در کنار همدیگر سپری می کنند اما در این میان کادر درمان که در خط مقدم مبارزه با این بیماری فعالیت دارند، کمتر می توانند در کنار خانواده خود حضور پیدا کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به این مهم و به منظور قدردانی از صبوری فرزندان مدافعان سلامت این مسابقه طراحی شد که علاقه مندان می توانند تا پایان خرداد ماه آثار خود را به کانون ارسال کنند.

هادی با بیان این که با بیان این که پس از بررسی آثار، نتایج این مسابقه تا ۱۵ تیرماه اعلام و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد، ادامه داد: آثار شرکت‌کنندگان در این مسابقه به همراه آثار سایر اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان به دبیرخانه مهرواره‌ی کشوری «دست‌های پاک» و «تمرین همدلی» ارسال می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۸۱۹


ارسال