چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
راهپیمایی روز قدس در مناطق سفید سیستان وبلوچستان برگزار می شود/وضعیت قرمزها رژه موتوری وخودرویی دارند
 
عباس صفدری گفت: مراسم روز جهانی قدس امسال باشکوه‌ هرچه تمام‌تر و متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.
عباس صفدری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به وضعیت کنونی جامعه که متاثر از اجرای دستور‌العمل‌ها و اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا است، افزود: روز جهانی قدس به منزله روز حیات اسلام است.

وی بیان کرد: امسال علیرغم وجود محدودیت‌های برپایی و برگزاری اجتماعات و ضرورت توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، به فضل الهی و با عنایت به هم‌اندیشی‌ها و هماهنگی‌های حاصله، متناسب با شرایط هر شهرستان، در استان پهناور سیستان و بلوچستان، مراسم این روز برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: مراسم روز قدس در این خطه از کشور به سه روش انجام می شود که برگزاری راهپیمایی مطابق روال سنوات گذشته در شهرهای با وضعیت سفید، قبل یا بعد از نمازهای پرصلابت جمعه یکی از آنها می باشد.

وی تصریح کرد: رژه موتورسواران و حرکت کاروان خودرویی حامل خانواده‌های اقشار مختلف مردم با بهره‌مندی از پرچم‌ها و اقلام فرهنگی و تبلیغی متنوع مرتبط با این روز پراهمیت در مرکز استان و شهرهای با وضعیت غیرسفید یکی دیگر از روش های برگزار این راهپیمایی می باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان کرد: تشکیل اجتماع مردمی با رعایت فاصله اجتماعی در یکی از میادین بزرگ شهرستان‌ها، در دستور کار ستاد برگزاری مراسم این روز تاریخی است که البته قطعیت هریک از روش‌های سه‌گانه مذکور متناسب با شرایط بهداشتی هر شهرستان پس از هماهنگی نهایی با ستاد ملی مقابله با شیوع بیماری کرونا، انتخاب و عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۰۳


ارسال