پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه انجام شد؛
توزیع 310بسته معیشتی بین آسیب دیدگان ناشی از کرونا در"زابل" و "چابهار"
 
عبداله شیرازی، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: در تداوم دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه 310 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، مردم سیستان و بلوچستان از آغازین زمان شیوع ویروس کرونا در کشور پا در عرصه مقابله با این ویروس منحوس گذاشتند. در این میان گروه های جهادی، نیروهای بسیجی و سپاهی، خیران و سایر نهادها و دستگاه های اجرایی دوشادوش مدافعان سلامت درعرصه مقابله با ویروس کرونا خوش درخشیدند.

به گونه ای که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نیمه شعبان خود فرمودند: « ملت ایران در آزمون کرونا خوش درخشید البته زندگی برای برخی قشرهای ضعیف با سختی درحال گذران است و مردمی که توانایی دارند بایستی در این زمینه فعالیت وسیعی را آغاز کنند و ماه رمضان در پیش است، ماه انفاق و ایثار. چه خوب است یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود آید برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه».

در این میان اقشار مختلف بسیج نیز به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته و کارنامه ای درشان به ارمغان گذاشتند.

توزیع 310 بسته معیشتی کمک مومنانه به همت بسیج فرهنگیان

عبداله شیرازی، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه سلمان استان در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: در قالب مرحله دوم طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه و با همت بسیج فرهنگیان شهرستان های چابهار و زابل 310 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع 110 بسته معیشتی در شهرستان زابل بیان کرد: گروه‌های هدف برای دریافت بسته‌های کمک معیشتی شناسایی شده‌ و تلاش می‌شود این کمک‌ها در اختیار نیازمندان واقعی و افرادی که در شرایط کنونی و با وجود بیماری کرونا آسیب‌های بیشتری دیده‌اند، قرار گیرد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان، ارزش ریالی بسته های توزیع شده در این مرحله از کمک مومنانه را 330 میلیون ریال دانست و ادامه داد: در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به نیازمندان و همدلی،  توانستیم دو مرحله از از رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و کمک مومنانه را به سرانجام برسانیم و اکنون با تلاش و همت مضاعف در صدد اجرای سومین مرحله از این رزمایش هستیم.
 

وی بیان کرد: در ادامه این مرحله از رزمایش 200 بسته معیشتی به ارزش300 میلیون ریال از سوی بسیج فرهنگیان شهرستان چابهار وبا استفاده از کمک‌های مالی خیران تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه سلمان استان خاطر نشان کرد: این روزها  که شرایط برای عده ای از مردم که متاثر از بیماری کرونا هستند به سختی می گذرد رزمایش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه در کشور فرصتی برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه فراهم کرده تا در این روزهای سخت هم در کنار آنها باشیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۲۴


ارسال