جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان خبر داد:
کمک 3 میلیاردی خیران سیستان و بلوچستان برای آزادی زندانیان
 
عبدالحسین سجادی گفت: خیران سیستان و بلوچستان تاکنون سه میلیارد و 20 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.
عبدالحسین سجادی، مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان به خبرنگار عصرهامون، گفت: جشن های گلریزان با رعایت فاصله اجتماعی در 6 شهرستان هامون، زاهدان، فنوج، چابهار، مهرستان و سیب و سوران برگزار شده است.

وی بیان کرد: تاکنون یک میلیارد ریال کمک در زاهدان، 400 میلیون ریال در هامون، 280 میلیون ریال در فنوج و یک میلیارد و 340 میلیون ریال در ایرانشهر برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع آوری شده است.

به گفته این مقام مسئول، برگزاری جشن های گلریزان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تمام استان در دستور کار است و از سوی فرمانداری ها اجرا می شود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان ادامه داد: میـــزان کمک های جمع آوری شده به صورت نقدی در جشن های گلریزان ماه مبارک رمضان سال 98 در سیستان و بلوچستان یک میلیارد و 392 میلیون تومان بود.

سجادی گفت: 39 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان چشم انتظار آزادی هستند که از این تعداد، 2 نفر به جرم تصادف، یک نفر قتل شبه عمد، ۲۰ نفر برای مهریه و نفقه و ۱۶ نفر نیز به دلیل محکومیت مالی تحمل حبس می کنند.

وی گفت: با توجه به این که خیران از طریق شماره حساب ها وجوه نقدی خود را واریز می کنند آمار نهایی کمک ها هنوز جمع آوری نشده است.

انتهای پیام/
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۵۴۹


ارسال