رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر:

۷باب مکان کسب به دلیل عدم رعایت بهداشت پلمپ شدند/برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا ماسک بزنید

1 تير 1399 ساعت 8:04

مهدی صدرایی نسب گفت: ۷ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این شهرستان به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی پلمپ شدند.


به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز گذشته ۷ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این شهرستان به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی پلمپ شدند.
وی افزود: این پلمپ ها شامل یک باب عطاری، ۳ باب آرایشگاه زنانه و مردانه، پلمپ یک باب بستنی فروشی و ۲ باب گیم نت در سطح شهر ایرانشهر می باشند‌.
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر ضمن ابراز نگرانی از وضعیت موجود کرونا در سطح شهرستان، بر حساسیت بیش از پیش تمام اقشار جامعه نسبت به این بیماری تاکید کرد و ادامه داد: شیوع کووید_۱۹ در کشور هنوز تمام نشده و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک به شدت در تمام ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها، اصناف، دکه داران و دیگر صاحبان مشاغل  توصیه می‌شود.
وی فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک در مکان‌های تجمعی را از مهم‌ترین راهبردهای وزارت بهداشت برای کنترل و پیشگیری از کرونا دانست و عنوان کرد: با بازگشایی‌هایی که اخیرا صورت گرفته؛ تاکید می شود طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که مهم ترین بخش مقابله با گسترش با این ویروس می باشد، لازم است در تمامی صنوف به خصوص دکه بازار ایرانشهر رعایت شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 125976

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/125976/۷باب-مکان-کسب-دلیل-عدم-رعایت-بهداشت-پلمپ-شدند-جلوگیری-انتقال-ویروس-کرونا-ماسک-بزنید

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/