رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر:

عامل رهاسازی زباله های عفونی ایرانشهر شناسایی شد/برخورد قانونی با مرکز متخلف

1 تير 1399 ساعت 20:45

مهدی صدرایی نسب گفت: زباله ها شامل تعدادی لوله تست ptptt پلمپ شده و فاقد بقایای خون بوده است؛ که به دلیل سهل انگاری و عدم مسئولیت پذیری خدمه یکی از آزمایشگاه های بخش خصوصی در خیابان ایرانشهر رها شده بود.


به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز گذشته با انتشار کلیپی توسط کاربران فضای مجازی مبنی بر رهاسازی زباله های عفونی در یکی از بلوارهای محلات حاشیه شهر ( وادی رحمت) و با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری لازم انجام و عامل اصلی رهاسازی شناسایی شد.
وی افزود: زباله های مورداشاره تعدادی لوله تست ptptt پلمپ شده، استفاده نشده و فاقد بقایای خون و موادعفونی بوده است؛ که پس از بررسی ها محرز شد به دلیل سهل انگاری و عدم مسئولیت پذیری خدمه یکی از آزمایشگاه های بخش خصوصی(پاستور) به این مکان منتقل شده و باعث تشویش اذهان عمومی شده بود.
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر ادامه داد: مرکز خصوصی متخلف نیز به منظور صیانت از سلامت شهروندان و جلوگیری از تکرار تخلفات این چنین مواردی جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی می شود‌.
انتهای پیام/


کد مطلب: 126071

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/126071/عامل-رهاسازی-زباله-های-عفونی-ایرانشهر-شناسایی-برخورد-قانونی-مرکز-متخلف

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/