چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر:
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه آغاز شده است
 
محمد هراتی از آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در ایرانشهر خبر داد و گفت: در مرحله اول این رزمایش بیش از ۱۵۰۰ بسته معشیتی بین نیازمندان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره افزود: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری نخستین رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه برای دست‌گیری و کمک به نیازمندان در آستانه ماه مبارک رمضان، در این شهرستان آغاز شد و تا توزیع کامل بسته های معشیتی بین خانوارهای نیازمند ایرانشهری ادامه داشت و اکنون با توجه به گسترش بیماری کرونا و شروع موج دوم آن مرحله دوم این رزمایش در این منطقه آغاز شده است.


وی افزود: در راستا اجرایی شدن رزمایش کمک مومنانه در گام اول سپاه شهرستان ایرانشهر اقدام به شناسایی افراد نیازمند و واجد شرایط این منطقه می کند.


فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر عنوان کرد: در مرحله نخست این رزمایش بیش از هزار و پانصد بسته معشیتی بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد؛ که ارزش هر سبد کالا به مبلغ ۳۵۰ هزار تومان بود و در آغاز مرحله دوم ابتدا سبدهای معشیتی بین خانوارهای نیازمندی که تاکنون هیچ کمکی دریافت نکردند، توزیع می شود.


وی با اشاره به این که با شیوع بیماری در سطح کشور و قرنطینه انجام شده برخی اقشار آسیب دیدند، تصریح کرد: در راستای عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب و کمک به همه اقشاری که به نوعی تحت تاثیر این بیماری قرار گرفتند این رزمایش را به انجام برسانیم و این کمک ها تا پایان و شکست کرونا ادامه خواهد داشت و نیروهای سپاه و بسیج در کنار مردم هستند تا با توکل به خداوند متعال زنجیره انتقال این بیماری قطع شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۶۲۳


ارسال