چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی:
صله‌رحم و کمک به محرومان از وجوه شادی مسلمانان است/ کمک مومنانه آرامش بخش دل های مردم
 
عبدالناصر درخشان گفت: رزمایش مواسات و کمک مومنانه آرامش روحی و روانی خاصی را در جامعه ایجاد می کند و مردم نباید از انجام اینگونه اقدامات غافل شوند.
به گزارش عصرهامون عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، بنت، لاشار، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: کمک مومنانه را می توان به عنوان یکی از ارزشمندترین کارها در جامعه نام برد. یکی از اقداماتی که باعث خوشحالی دورنی انسان ها می شود کمک به هم نوع خویش می باشد.
وی افزود: در سیستان و بلوچستان مناطقی وجود دارد که افراد آن منطقه زیر خط فقر هستند و نیازمندی آن جا بیداد می کند‌ و نیاز به کمک دارند. اگر در همین راستا و در جهت حل مشکلات و معضلات کنونی مردم بسیاری از افرادی که توانایی کمک به همنوعان خود را دارند گام هایی بردارند ابتدا در درون و وجود خود احساس راحتی می کنند و سپس توانستند وظیفه خود را در قبال سایرین به نحو احسن به جا آورند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا در کشور باعث شد تا مقام معظم رهبری تاکیدات فراوان در زمینه کمک به همنوع داشته باشند و تاکید کنند که مومنان کنار همدیگر حضور داشته باشند و در جامعه در دل آنان اخوی و هم افزایی ایجاد شود؛ همچنان که در دین مبین اسلام گرفتن دست نیازمندان و مستضعفان دارای جایگاه و ارزش والایی بوده است.
وی ادامه داد: بنده از مردم عزیز حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر می خواهم در هر جایگاه، پست و مقامی که قرار دارند کمک به همنوع خود را خصوصا در این شرایط کنونی فراموش نکنند تا همدلی بین آنان افزایش یابد‌.
درخشان در ادامه عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز آن در سیستان و بلوچستان مردم باید متوجه این که اکنون در شرایط حساسی قرار داریم شوند و از هیچ کمکی به همنوعان خود در این دوره زمانی غفلت نکنند.
به گفته این نماینده آگاهی بخشی هم می تواند یک کمک محسوب شود و برای عبور از بحران و مصیبت های متحمل و وارده کرونا ویروس همدلی و همراهی مردم نیاز است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۷۱


ارسال