شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان:
حسینیه ها و تکایا موظف به اجرای مراسم عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی هستند
 
حجت الاسلام والمسلمین اکبر نیری گفت: حسینیه ها و تکایا در شهرستان دلگان موظف به اجرای مراسم عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، نشست طلایه داران تبلیغ با حضور مبلغان و روحانیون در مسجد جامع شهرستان دلگان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبر نیری رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان با اشاره به فرارسیدن ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع)، گفت: هیات های عزاداری، تکایا و حسینیه ها موظف هستند که مراسمات عزاداری محرم را بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه برگزار کنند.

این مسئول عنوان کرد: هر چند این ویروس منحوس موجب ایجاد محدودیت هایی شده اما با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، پرچم عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برافراشته شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان افزود: تیراندازی در مراسمات عروسی از جمله بدعت ها و منکراتی است که باید از جامعه ما برچیده شود.

نیری خاطرنشان کرد: روحانیون، طلاب، نخبگان، معتمدان و فرهیختگان شهرستان دلگان با هم اندیشی و برگزاری نشست های مختلف نسبت به برچیده شدن این بدعت اهتمام ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۰۷۲
مرجع : عصرهامون


ارسال