يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵
جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر:
ماموریت اصلی بسیج سازندگی خدمات‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی است
 
فداحسین سرگلزایی گفت: ماموریت اصلی بسیج سازندگی غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان، خدمات‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی، حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و حوادث غیرمترقبه است.
به گزارش عصرهامون فداحسین سرگلزایی، جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: اقدامات محروميت زدايي در این منطقه با کمک و همراهي گروه هاي جهادي که شامل ٣٢ گروه بسیجیان برادر و خواهر بودند انجام گرفته است.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: حمايت های بي وقفه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در راستاي اشتغال زایی و زدودن محروميت از چهره این منطقه تا رسيدن به آباداني و رونق اقتصادي ادامه خواهد داشت.

جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: از ابتداي سال ٩٨ تا كنون به همت بسیج سازندگی تعداد ١٧ پروژه مربوط به احداث خانه محروم در حاشيه شهر و روستاها در مناطق بزمان و ايرانشهر با پيشرفت كاري٧٠ درصد در حال انجام مي باشد.

وی اضافه کرد: از سال ۹۸ تاکنون تعداد ٢١ واحد مرمت خانه هاي محرومين سيل زده و كم توان که تحت پوشش هيچ ارگان اداري نبودند در دستور کار قرار گرفته بود.

سرگلزایی عنوان کرد: در سال ۹۹ تعداد ٢٥ چشمه سرويس بهداشتي در حوزه استحفاظى شهرستان ايرانشهر، بخش بزمان و بمپور در حال احداث و تكميل مي باشند.

وی اضافه کرد: تعداد ٦ پروژه احداث كارگاه اشتغال زايي با عنوان طرح كرامت و تعداد ٦ پروژه ساخت كارگاه اشتغال، مرمت مسجد و احداث مدرسه از سال ٩٨ تاکنون درحال انجام می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تعداد ١٠ سری جهيزيه به ارزش ۱۲۰ ميليون ریال در هفته دفاع مقدس به همراه هزار بسته معيشتي در راستاي كمك مومنانه بين نيازمندان حاشيه شهر و روستاهاي شهرستان ایرانشهر باكمك گروه هاي جهادي توزيع شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۲۸۱


ارسال