يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ,25 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر:
یک باب رستوران به دلیل تخلفات بهداشتی پلمپ شد/مردم این روزها کرونا را جدی نمی گیرند
 
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی یک واحد صنفی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: یک باب مکان کسب شامل رستوران به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با بیماری کووید_۱۹ پلمپ توسط کارشناسان واحد سلامت محیط و کار این منطقه پلمپ شد‌.

وی افزود: با واحد های صنفی متخلف که دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و سبب تهدید سلامت شهروندان شوند بدون هیچ گونه اغماض و با جدیت تمام برخورد خواهد شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر ادامه داد: تمامی متصدیان و مشتریان باید با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کووید_ ۱۹ از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اصل نوبت دهی به فعالیت در مکان کسب خود بپردازند و در غیر این صورت با فرد متخلف جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا برخورد قانونی خواهد شد.


وی اضافه کرد: حجم کار در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی بسیار بالا است از شهروندان خواهش می کنم در منزل بمانند و فقط در مواقع ضروری با رعایت تمام نکات بهداشتی از خانه خارج شوند و حتما ماسک بزنند، فاصله اجتماعی را رعایت کنند، تا حد امکان به مراکز شلوغ مراجعه نکنند.

صدرایی نسب عنوان کرد: تمام مردم باید پروتکل های بهداشتی را کامل رعایت کنند، چرا که ممکن است آلودگی به ویروس کووید-۱۹ و آنفلوانزا همزمان اتفاق بیفتد.

این مقام مسئول بر لزوم رعایت بیش از پیش نکات حفاظتی و بهداشتی تاکید کرد و گفت: کادر درمان برای خدمت رسانی در فصل پاییز نیاز به استراحت دارند، به همین علت از مردم خواهش می کنم تا حد امکان کارهای خود را از منزل انجام دهند و از حضور در مکان های پرتردد پرهیز کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۱۶۰


ارسال