پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹
امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان ایرانشهر:
با مدیریت صحیح دستگاه ها مشکلات داخلی قابل حل شدن هستند / وجود آمریکا هیچ تاثیری برای ایران ندارد
 
مولوی خلیل رسولی زاده گفت: هر کس رئیس جمهور آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تاثیری نخواهد داشت و ملت ایران مانند همیشه به مسیر و راه خود ادامه خواهند داد.
به گزارش عصرهامون مولوی خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: سخنان امروز مقام معظم رهبری پیرامون ۱۳ آبان ماه، روز دانش آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بسیار مدبرانه بود و تک تک این سخنرانی های حکیمانه مسیر حرکت مردم و مسئولان را در مورد وقایع روز جامعه روشن کرد.

وی با اشاره به سخن امام خامنه ای مدظله العالی که فرمودند گرانی های اخیر در کشور توجیه ندارد و قابل علاج است، افزود: قیمت های سرسام آور بسیاری از کالاها که تولید داخل هم هستند مردم را فلج کرده و اکنون قشر ضعیف جامعه از عهده تامین کالاهای ضروری معشیتی خانواده خود بر نمی آیند و مشکل اصلی که در این زمینه وجود دارد سو مدیریت صحیح است.

امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان ایرانشهر ادامه داد: باید در گام اول مدیریت ها اصلاح شود که در پی آن به راحتی و با سهولت گرانی ها در کشور مهار شده و شرایط جامعه به روال قبلی باز خواهر گشت.

وی اضافه کرد: در همه موارد مدیریت به دست مسئولین انجام می شود، همان گونه که در چند روز گذشته با برنامه ریزی توانستند قیمت دلار را کاهش دهند.

رسولی زاده عنوان کرد: تاثیر تحریم ها بر روی اقتصاد و گرانی های موجود بر کشور در حد ۲۰ درصد بوده و ۸۰ درصد مابقی مربوط به مشکلات داخلی بوده که این مطلب قابل توجیه نیست که محصولات تولیدی داخل با قیمت هنگفت فروخته شوند.

وی تصریح کرد: همان گونه که رهبری فرمودند با مدیریت هماهنگ دستگاه ها این مشکلات داخلی قابل حل شدن هستند باید از این سخن همگان بهره کافی را ببرند و در مسیر راه از آن استفاده کنند.
این خطیب جمعه اذعان کرد: انتخابات آمریکا هیچ تاثیری بر روی سیاست های ایران ندارد و کشور ما وابسته به آنان نبوده و وظیفه ما در برابر دشمنان نظام و اسلام این است که خاک آن را به دست بیگانگان ندهیم و از وطن خود در برابر هجمه ها و فتنه های آنان حفاظت کنیم.

وی تصریح کرد: خداوند در قرآن می فرماید سخت ترین دشمن ما نسبت به مسلمانان یهودیان هستند و امروزه رژیم جعلی صهیونیستی فرهنگ و اسلام را مورد هدف نابودی قرار دادند که این برنامه آنان هیچ وقت عملی نمی شود و خودشان به زودی از صفحه روزگار محو خواهند شد.

رسولی زاده خاطرنشان کرد: علم و فناوری در هر جامعه اساس رستگاری و موفقیت است که ملت ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با این ابزار توانستند در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی کنند و الگو و اسوه ای نمونه برای سایر کشورها شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۱۵۴۹


ارسال