يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲
در آخرین روز از هفته بسیج انجام شد؛
توزیع 31 هزار و 500 بسته معیشتی توسط جهادگران بسیجی در سیستان وبلوچستان/ 110سری جهیزیه به نوعروسان اهدا شد
 
در ادامه رزمایش مواسات و همدلی وبه مناسبت هفته بسیج، تعداد 31 هزار و500 بسته معیشتی در سیستان وبلوچستان توسط گروه های جهادی در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در استان توزیع شد.
علی اکبر جعفری، رئیس سازمان بسیج سازندگی سیستان وبلوچستان دقایقی قبل در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: امروز به مناسبت آخرین روز از هفته بسیج کاروان "خادمان بی منت حافظان سلامت" به صورت میدانی در سطح شهر اقدام به توزیع بسته های معیشتی و جهیزیه به نوعروسان شیعه و سنی خواهد کرد.

وی گفت: در این اقدام 110 سری جهیزیه هر کدام به ارزش ریالی 10 میلیون تومان به افراد نیازمند اهدا می شود که برآورد کلی اعتبار در این خصوص یک میلیارد و 100 میلیون تومان بوده است.

معاون مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه افزود: در تداوم رزمایش کمک مومنانه نیز امروز 31 هزار و 500 بسته معیشتی بین آسیب دیگان از بیماری کرونا و نیازمندان توزیع خواهد شد که اعتبار اجرایی این طرح نیز 12 میلیارد تومان است.

جعفری ادامه داد: اعتباری که طی دو روز گذشته برای افتتاح پروژه های محرومیت زدایی، اقتصادی مقاومتی، توزیع جهیزیه و کمک های مومنانه توسط بسیج و سپاه بکار گیری شده حدود 21 میلیارد و 280 میلون تومان است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۵۳۶


ارسال