يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
با اوج‌گیری موج جدید شیوع کرونا؛
توزیع 50 بسته کمک معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا در زاهدان
 
با اوج‌گیری موج جدید شیوع کرونا، بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان اقدام به تهیه و توزیع 50 بسته معیشتی بین نیازمندان کرد.
به گزارش عصرهامون، با اوج گیری مجدد بیماری کرونا در کشور تهیه و توزیع بسته های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه از سر گرفته شد. نیروهای مردمی بسیج و سپاه باز هم برای حل گوشه ای از معضلات اقتصادی حاشیه نشینان شهر دست به کار شدند.

در عرصه مواسات و همدلی آستین همت را بالا زدند تا با استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج مرهمی بر زخم کرونایی محرومان در نقاط مختلف باشند.

"بسیج لشکر مخلص خداست" گواه این مطلب روحیه جهادی نیروهایی است که در روزهای سخت کرونایی به مقابله با این ویروس منحوس آمدند تا از مشکلات مردم بکاهند.

علی بیک نژاد، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با شیوع کرونا فعالیت‌های جهادی به منظور کمک به نیازمندان آغاز و پس از فرمایش مقام معظم رهبری و توصیه به همدلی و کمک مؤمنانه، این اقدامات گسترش پیدا کرد.

وی گفت: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه بسیج کارمندان استان اقدام به تهیه و توزیع 50 بسته معیشتی در بین کارمندان کم بضاعت، محرومین و آسیب دیدگان از بیماری کرونا کرد.

بیک نژاد افزود: این اقدام خداپسندانه با محوریت گروه های جهادی و پایگاه های بسیج کارمندان در زاهدان انجام شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۲۶۵۳


ارسال