جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۷
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر:
خبازان متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند/عرضه خارج از شبکه آرد عمده تخلفات نانوایی ها
 
مهرداد طاهری از تشکیل تعداد ۹ پرونده تخلف در اجرای طرح نظارتی ویژه آرد و نان در واحد خبازی های شهرستان های بمپور و ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون مهرداد طاهری، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در حوزه آرد و نان طرح نظارتی ویژه همزمان با سراسر استان در این منطقه نیز در حال برگزاری است.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح بازدید از نانوایی های سطح بمپور و ایرانشهر تاکنون بیش از ۱۷۰ بازرسی با حضور اعضای کارگروه های آرد و نان این مناطق انجام شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر تصریح کرد: تعداد ۹ پرونده تخلف برای واحدهای خبازی متخلف به ارزش یک میلیارد و چهار میلیون و سیصد و نه هزار ریال به اتهام تخلفات کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد، نفت و گاز، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و گرانفروشی تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: پرونده های تشکیل شده برای خبازی های متخلف در بمپور و ایرانشهر جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی گفت: علاوه بر تشکیل پرونده تعزیراتی برای نانوایی های متخلف تصمیم گیری در خصوص قطع، کاهش سهمیه اینگونه خبازی ها نیز پس از پایان طرح از طریق کارگروه شهرستان اتخاذ خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۳۸۹


ارسال