دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پایان قدرت نمائی قاچاقچی بزرگ کشور پس از 20 سال فعالیت
 
سردار احمد طاهری از دستگیری قاچاقچی بزرگ کشور پس از 20 سال فعالیت در زمینه قاچاق خبر داد و گفت: فرد دستگیر شده عامل شهادت یکی از ماموران انتظامی کرمان و جاسوس گروهک های معاند بود.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و پیگیری پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان شرور تحت تعقیب و قاچاقچی بزرگ مواد مخدر کشور در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

وی ادامه داد: این قاچاقچی حرفه ای طی 20 سال فعالیت در زمینه قاچاق مواد مخدر در شرق کشور  طی درگیری های متعدد با مأموران ناجا باعث مجروحیت تعداد زیادی از کارکنان پلیس و شهادت یک مأمور انتظامی در کرمان شده بود.

طاهری اضافه کرد: وی طی سال های اخیر با پیوستن به گروهک های معاند و تروریستی فعالیت های اطلاعاتی و جاسوسی برای پیشبرد اهداف پلید این گروهک ها در سطح سیستان و بلوچستان انجام می داده است.

کشف یک تن مواد مخدر در ایرانشهر

وی گفت: شب گذشته در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های ایرانشهر و مهرستان طی یک درگیری سنگین مسلحانه، با اعضای باند بزرگ قاچاق مواد افیونی، موفق به دستگیری پنج سوداگر مرگ و توقیف یک دستگاه خودروی وانت تویوتا و یک دستگاه پژو 405 شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچست افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، مقدار  یک تن و یکصد و شصت و هفت کیلو و یکصد و بیست و پنج گرم مواد افیونی، به همراه 2 قبضه سلاح کلاش با  86 فشنگ و یک قبضه کلت کمری با 6 فشنگ مربوطه کشف شد.

احتکار 17 تن موز در زاهدان

وی اضافه کرد: با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی استان فردی سود جو که اقدام به احتکار چندین تن موز در یک انبار سردخانه ای در حومه شهر زاهدان کرده بود شناسایی و دستگیر و در بازرسی از این محل مقدار 17 تن موز خارجی و داخلی به ارزش هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۳۶۷


ارسال