به مناسبت 22 بهمن صورت گرفت؛

عفو 9 متخلف تعزیرات حکومتی با موافقت مقام معظم رهبری

14 اسفند 1399 ساعت 7:49

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از عفو 9 متخلف تعزیرات حکومتی با موافقت مقام معظم رهبری به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.


حیدر میرزایی، مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: به مناسبت ۲۲ بهمن سال ۹۹ و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای با عفو تعدادی از زندانیان موافقت کردند که در این راستا ۹ نفر از متخلفان تعزیرات حکومتی مشمول عفو رهبری شدند.

وی بیان داشت: از میان متخلفان تعزیرات حکومتی در کل استان این ۹ نفر دارای شرایط قانونی تخفیف مجازات و عفو رهبری بودند که سریع مراتب در خصوص آنها انجام گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی از شرایط تخفیف مجازات این است که متخلف حداقل نیمی از جریمه خویش را واریز کرده باشد.

حیدر میرزایی در آخر خاطر نشان شد: در بسیاری از موارد پس از انجام تخلف که گاهی بر اساس عدم آگاهی متخلفان نادم و پشیمان هستند، نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مبنای رأفت اسلامی افراد حائز شرایط بخشودگی را شناسایی می که پس از طی کردن تشریفات قانونی مشمول عفو قرار می دهد که هر سال به بهانه همین مناسبت ها تعدادی از زندانیان دارای شرایط از رفعت نظام جمهوری اسلامی بر خوردار می شوند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 135607

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/135607/عفو-9-متخلف-تعزیرات-حکومتی-موافقت-مقام-معظم-رهبری

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/