دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری؛
توطئه های دشمنان با پشتیبانی از تولیدات داخلی خنثی می شود/ انتخابات سال جدید عرصه وحدت و همدلی مردم ایران خواهد بود
 
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: در سال ۱۴۰۰ پشتیبانی از تولید و رفع موانع آن باعث اقتدار کشور، تضعیف دشمن و خنثی شدن توطئه‌های آنان می‌شود.
به گزارش عصرهامون مولوی نذیر احمد سلامی، نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: مقام معظم رهبری هر ساله سال جدید را با توجه به شرایط موجود در کشور و جهان نامگذاری می کنند که امسال را به نام پشتیبانی های تولید و موانع زدایی ها نامگذاری کردند.

وی با بیان اين که سال ۹۹ به نام جهش تولید نامگذاری شده بود، افزود: در حقیقت نامگذاری سال جدید بر این اساس بوده که با توجه به شعار سال گذشته مقداری پیشرفت در کشور داشتیم اما در حد انتظار نبوده و با توجه به گزارشاتی که به دست مقام معظم رهبری از اوضاع کشور رسیدند، ایشان تصمیم گرفتند سال ۱۴۰۰ را به نام سال پشتیبانی تولید و موانع زدایی مسما کنند.

نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در سال ۹۹ که مصادف با جهش تولید بود به اهداف اصلی دست نیافتیم و کاملا هم محقق نشدند، در حقیقت تولید پشتیبانی نشده و موانع زیادی بر سر آن وجود داشت.

وی اضافه کرد: در سال ۹۹ تولید کنندگان باموانع زیادی بر سر راه تولید در خارج و داخل کشور مواجه بودند و امسال هدف همگان باید این باشد که موانع پیش رو را بردارند و تولیدات داخلی را پشتیبانی کنند تا ملت ایران از معضلات اقتصادی رهایی یابند و مشکلات معیشتی آنان حل شود.

سلامی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری یکی از موارد بسیار مهمی که در سخنرانی سال ۱۴۰۰ به آن تاکید داشتند مبحث انتخابات ریاست جمهوری بود که باید فردی انقلابی، جوان، توانمند که دارای توان مدیریتی باشد انتخاب شود و روی کار بیاید.

وی عنوان کرد: ملت ایران باید فرد اصلح را شناسایی کنند و با حضور پرشور پای صندوق های رای بیایند که در واقع این انتخاب درست و صحیح می تواند تبیین گذرگاه های مشکلات و سختی ها و عبور از تحریم های و تهدیدهای دشمنان باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی همیشه تلاش و برنامه ریزی می کنند که در بحث انتخابات مردم پای صندوق های رای حضور نیابند و حضور حداکثری نداشته باشند تا شاید آنان از این طریق بتوانند به گوشه ای از اهداف خود دست یابند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری همیشه در سخنان خود به هوشیاری و دشمن شناسی ملت ایران تاکیدات فراوانی دارند که تا امروز مردم با بصیرت، کشور ما توانستند با این راهنمایی های مدبرانه و حکیمانه ایشان برنامه های دشمنان را دور بزنند و در حقیقت آنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در انتخابات خرداد ماه سال ۱۴۰۰ دوباره ملت ایران با حضور حداکثری شان پای صندوق های رای می آیند و و کماکان فی السابق دشمنان را شکست می دهند و با توجه به بلوغ سیاسی و آگاهی شان اجازه نمی دهند آنان به دسیسه های شوم خود برسند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۰۶۸


ارسال