يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف محموله سنگین مواد مخدر در جنوب شرق کشور/ شرور مسلح در چابهار دستگیر شد
 
سردار احمد طاهری از کشف محموله سنگین مواد مخدر و دستگیری یک سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: شب گذشته در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "خاش و سراوان" یک محموله سنگین مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات ضربتی ضمن دستگیری یک قاچاقچی و توقیف یک دستگاه وانت پیکاپ از قاچاقچیان، از خودروی متوقف شده و همچنین از محل و مخفیگاه سوداگران مرگ یک تن 706 کیلو و 950 گرم تریاک کشف شد.
 
طاهری  با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: ماموران نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

دستگیری شرور مسلح در چابهار

وی اظهار کرد: با تلاش ماموران انتظامی چابهار؛ عامل تیراندازی که دی ماه سال گذشته در پی یک اختلاف مالی با سلاح کلاش به سمت منزل شهروندی در این شهرستان تیراندازی کرده بود، شناسایی و در یکی از روستاهای اطراف در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در بازرسی از متهم دستگیر شده یک قبضه سلاح بکار رفته در تیراندازی به همراه مقادیری مهمات جنگی کشف و عامل مربوطه به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۱۶۷


ارسال