پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۹
هدیه تولدی که جوان ایتالیایی را به کام مرگ کشاند!
 
هدیه تولد یک جوان ایتالیایی که از سوی پدر و مادرش آن را دریافت کرده بود، او را به کام مرگ کشاند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پدر و مادری در ایتالیا که به تازگی هدیه تولد فرزندانشان را به او داده بودند، گمان نمی‌کردند که این هدیه او را به سوی مرگ سوق داد. یک جوان ۲۹ ساله ایتالیایی هنگام رانندگی با موتور سیکلتی که خانواده‌اش به او هدیه تولد داده بودند، جان خود را از دست داد.
«مارکو ژیراردلو» جوان از استان «روویگو» در شمال ایتالیا در حالی بر اثر رانندگی با موتور سیکلت جان خود را از دست داد که در حال لذت بردن از هدیه پدر و مادرش بود.
او علاقه ویژه‌ای به موتورسیکلت و فوتبال علاقه داشت و در شهر خود بسیار محبوب بود، اما به علت اینکه یکبار تصادف کرده و مجبور شده بود مدتی از موتور دست بکشد، خانواده‌اش برای خوشحال کردن پسرشان به او موتور سیکلت جدیدی هدیه دادند.
خانواده این جوان با توجه به اینکه ۲۹ فوریه هر ۴ سال یکبار فرا می‌رسد، تصمیم گرفتند روز تولد او را به جای ۲۹ فوریه یک روز زودتر جشن بگیرند و مارکو چنان مشتاق هدیه والدینش بود که او بلافاصله آن را امتحان کرد و متاسفانه منجر به مرگ او و خاکسپاری در روز تولدش شد.
در حالی که دوستان این جوان در صفحه شخصی او در فیس بوک پیام تبریک تولد می‌گذاشتند، مرد جوان در اثر تصادف مهلک، بر اثر موتور سیکلت جدید خود درگذشت. جوان ایتالیایی با عبور از گذرگاه بلند عابر پیاده، با بلوک‌های آهنی و بتونی مشخص کننده منطقه برخورد کرد و کنترل موتور را از دست داد.

اگرچه او به بیمارستان مجاور برای نجات جانش منتقل شد، اما امدادگران نتوانستند کمک کنند بنابراین پیام‌ها و سلام و احوالپرسی‌ها به عبارات تسلیت غم انگیز تبدیل شدند.
هدیه تولدی که جوان ایتالیایی را به کام مرگ کشاند + تصاویر
هدیه تولدی که جوان ایتالیایی را به کام مرگ کشاند + تصاویر
انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۲۶۰


ارسال