سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴
فرماندار بمپور؛
مجازات قانونی در انتظار خبازان متخلف است / خبازی ها موظف به ارائه خدمات مطلوب در ماه رمضان هستند
 
ابراهیم افرازه گفت: تمامی خبازان در ماه مبارک رمضان موظف هستند تا در ساعات مورد نیاز خدمات لازم را به شهروندان بمپوری ارائه دهند.
به گزارش عصرهامون ابراهیم افرازه، فرماندار بمپور در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بازدید و نظارت مستمر بر واحد های خبازی باید مورد توجه قرار بگیرد و اگر واحدی عملکرد مناسب داشت، تشویق و ترغیب شود.

وی نسبت به کیفیت پایین پخت نان و عدم رعايت ساعت كار خبازی های بمپور انتقاد کرد و افزود: چنان چه واحد خبازی براساس قوانین مصوب کارگروه آرد و نان شهرستان تخلفی داشته باشد، قطعا برخوردهای قانونی با آن صورت خواهد پذیرفت.

فرماندار بمپور تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم اتخاذ تدابیر لازم با هدف نظارت بر حوزه آرد و نان، به ویژه فعالیت واحدهای خبازی سطح شهرستان اقداماتی توسط کارگروه انجام بپذیرد.

وی عنوان کرد: تمامی خبازان در ماه مبارک رمضان موظف هستند تا در ساعات مورد نیاز خدمات لازم را به شهروندان بمپوری ارائه دهند.

رئیس کارگروه آرد و نان بمپور خاطرنشان کرد: بخشداران به همراه ادارت تعاونی روستایی و عشایری نسبت به مدیریت و نظارت دقیق بر نحوه تخصیص سهمیه آرد متناسب با نیاز اهالی روستاهای فاقد خبازی و مناطق عشایر نشین حتما در اسرع وقت اقدام کنند.

افرازه بیان کرد: به منظور ارتقاء کیفیت واحدهای خبازی بمپور گشت مشترک بازرسی موظف به بازدید و نظارت بر عملکرد آن ها و ارائه گزارش به صورت هفتگی به فرمانداری شهرستان است‌.

وی گفت: کلیه خبازان بمپور موظف به تهیه و نصب مجدد تابلوی متحدالشکل در معرض دید مردم با درج ساعت کاری نانوایی ها در همه ایام خصوصا تعطیلات هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۴۴۶


ارسال