يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۲
مدیر کل راهداری خبر داد؛
جابجایی افزون بر 4 میلیون و 700 هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
 
ایوب کرد گفت: چهار میلیون و773 هزار و 945 تن کالا در سال 99 توسط ناوگان باری در سیستان و بلوچستان حمل شده است.
ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: چهار میلیون و773 هزار و 945 تن کالا با 293 هزار و 182 سفر باری در سال 99 توسط ناوگان باری در این استان حمل شده است.

وی با بیان اینکه 56 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، افزود: جو، فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.
 
این مقام مسئول گفت: کالا و نیازهای اساسی مردم از اولویت‌های ویژه حوزه حمل و نقل جاده‌ای بوده که حتی در شرایط سخت یک سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود داشت، با همت رانندگان این بخش به خوبی ادامه یافت.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: همچنین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم انجام و دستورالعمل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل کالا ابلاغ شده و هم اکنون نیز در حال اجرا است.

کرد در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 140 نفر راننده، 6 هزار و 475 دستگاه ناوگان باری و همچنین 3 پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالا در حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می کنند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۱۵


ارسال