سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲
در گفت و گو با امام جمعه شهرستان هامون عنوان شد؛
لحظه شماری مردم برای حضور در یک حماسه دیگر/انتخاب فرد اصلح شاه کلید حل مشکلات است
 
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت: انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت ایران است که در طول چهار دهه گذشته همواره از آن سربلند بیرون آمده ایم.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از اوشیدا؛ این روزها در محافل خصوصی و عمومی همه مردم حرف از انتخابات را به میان می آورند کمتر از دو ماه دیگر رای گیری برای انتخاب دولت سیزدهم آغاز می شود و تنوز انتخابات داغ تر از گذشته می شود.

بسیاری از مردم بر این باروند که یک فرد اصلح می تواند با احیای اقتصاد از دست رفته مردم شادی و لبخند را به چهره ایرانیان بازگرداند، اقتصادی که در چند سال گذشته به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا و همچنین سومدیریت نابود شد.

گرانی های بی اساس و بی مورد که هر روز باعث ضعیف تر شدن اقتصاد و معیشت مردم می شود یکی از مهمترین عواملی است که مردم را به یک انتخاب اصلح سوق می دهد.

لحظه شماری مردم برای حضور در یک حماسه دیگر

در همین رابطه حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هامون در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت ایران است که در طول چهار دهه گذشته همواره از آن سربلند بیرون آمده ایم.

وی افزود: یکی از مهمترین وظایفی که هر ایرانی در طول عمر خود دارد انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری است، انتخاباتی که معیار آن بر پایه فرمایشات رهبری باشد تا بتواند باعث شکوفایی اقتصاد از دست رفته مردم شود.

حجت الاسلام گزمه بیان کرد: بسیاری از مشکلات به وجود آمده این سال ها در کشور از سو مدیریت شکل گرفته است، مردم می توانند با یک انتخاب درست و آگاه برای حل این مشکلات قدم محکمی بردارند.

امام جمعه هامون خاطرنشان کرد: اشتغال و معیشت دو دغدغه مهم این روزهای مردم است، فرد متخب بعدی باید در ابتدای کار تمرکز خود را برای حل این دو مسئله قرار دهد.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر انقلاب اسلامی سال هاست که بر تولید ملی تاکید دارند، فرد منتخب می تواند با احیای اقتصاد داخل اشتغال های بسیاری را فراهم آورد.

حجت الاسلام گزمه گفت: مردم نباید اجازه دهند تبلیغات و وعده های تکراری باعث شود تا انتخاب اصلح مورد حاشه قرار گیرد، با فکر و شناخت کافی فرد اصلح را خود تعیین کند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۲۰


ارسال