سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنارک خبر داد:
توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب رزمايش کمک های مومنانه همزمان با آغاز ماه رمضان در کنارک
 
براتعلی صالحی گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا در قالب رزمايش کمک های مومنانه و طرح شهيد حاج قاسم سليمانى همزمان با آغاز ماه مبارک در کنارک توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ پاسدار براتعلی صالحی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنارک در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی، جمعا به ارزش 2 مليارد و 500 میلیون ریال توسط سپاه کنارک در سطح شهرستان توزیع شد.
 
وی افزود این برنامه در قالب رزمایش کمک مومنانه و طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با محوریت حوزه و پایگاه های بسیج انجام گرفت.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنارک با اشاره به اینکه بسته های معیشتی شامل اقلام خوراکی برنج، رب، روغن، حبوبات، چای، خرما بود تصریح کرد: این کمک ها با همت بسیجیان در بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شد.
 
وی گفت: در این راستا و در کنار برنامه ریزی برای تهیه بسته‌های معیشتی در قالب این رزمایش، کار شناسایی افراد مستمند و آسیب دیده از شرایط کرونا را در دستور کار قرار گرفته است.
 
صالحی ادامه داد: از زمان آغاز اجرای این رزمایش، شاهد انسجام و همراهی خوبی بین دستگاه‌های اجرایی، پایگاه‌های مقاومت بسیج، دهیاری‌ها هستیم.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنارک خاطرنشان کرد: با وجود تعطیلی برخی از مشاغل در روزهای گذشته باید به خانوارهایی که بیشترین آسیب‌پذیری از اجرای محدودیت‌ها داشته‌اند، توجه بیشتری شود.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۴۳


ارسال