چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲
کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
حضور پرشور و انتخاب فرد اصلح در انتخابات حال اقتصاد را خوب می کند
 
امیر فرزادی گفت: وجود مشکلات اقتصادی امروز در کشور ناشی از انتخاب فرد اشتباه در انتخابات بود، در این دوره مردم می توانند با حضور پر شور در عرصه انتخابات و انتخاب فرد اصلح به این مشکلات پایان بدهند.
به گزارش عصرهامون؛ امیر فرزادی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در طول چهاردهه گذشته خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به گونه ای بوده است که در دورترین نقاط آن نیز نمی توان این خدمات را نادیده گرفت.

وی افزود: در شما سیستان و بلوچستان مثلا بزرگترین طرح آبیاری با عنایت مقام معظم رهبری به اجرا درآمده است که کار را برای بسیاری از کشاورزان آسان کرده است.

فرزادی بیان کرد: با این طرح مشاهده می کنیم که مزارعی که ۳۰ سال است آبیاری نشده اند اکنون با وجود این طرح در حال کشت محصولات کشاورزی هستند که این امر یک خدمت بزرگ برای مردم است.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام خدمتگزار برای مردم ایران است و این امر نیازمند یک فرد اصلح برای خدمت به مردم است که توسط خود مردم نیز انتخاب می شود.

وی افزود: هوشیاری مردم انقلابی ایران در انتخابات پیش رو برای انتخاب فرد اصلح می تواند باعث شود تا خدمات نظام بر روی پروژه ها و سرمایه گذاری های داخلی بهتر دیده شود و قید وابستگی به غرب و کدخدا را که در سال های اخیر باعث فلج شدن اقتصاد مردم شده بود را برای همیشه بزند.

فرزادی خاطرنشان کرد: بسیاری از وعده هایی که در دولت کنونی داده شد بر زمین ماند و مردم نتوانستند شاهد تحقق این وعده ها باشند، در انتخابات پیش رو مردم می توانند با در نظر گرفتن معیارهای رهبری برای انتخاب فرد اصلح تصمیم گیری کنند.

وی همچنین بیان کرد: وجود مشکلات اقتصادی امروز در کشور ناشی از انتخاب فرد اشتباه در انتخابات بود، در این دوره مردم می توانند با حضور پر شور در عرصه انتخابات و انتخاب فرد اصلح به این مشکلات پایان بدهند.

فرزادی با بیان اینکه سرنوشت کشور به دست مردم رقم می خورد گفت: رهبر معظم انقلاب بارها اشاره کردند که فرد اصلح باید انقلابی و معتقد به مبانی انقلاب و ساده زیست و پاک دست باشد و مردم باید این معیار ها را مدنظر قرار بدهند.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۸۵


ارسال