شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷
در واکنش به یک گزارش مطرح شد؛
احداث پروژه ورزشی در حال ساخت دلگان با نظارت پیمانکار/پیگیری حادثه ریزش سقف سالن بانوان توسط ورزش و جوانان
 
طبق اعلام روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، احداث پروژه ورزشی در حال ساخت دلگان با نظارت پیمانکار انجام می شود و حادثه ریزش سقف این سالن توسط ورزش و جوانان در دست پیگیری است.
به گزارش عصرهامون؛ در پی انتشار گزارشی با عنوان "ساخت غیراصولی پروژه ای نیمه تمام در "دلگان" حادثه آفرید/ریزش سقف بزرگترین سالن ورزشی بانوان سیستان و بلوچستان بر اثر باد" روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان جوابیه صادر کرد.

در متن این جوابیه آمده است: به استحضار اصحاب محترم رسانه میرساند، پروژه در حال ساخت شهرستان دلگان با نظارت پیمانکار و ناظر پروژه در حال ساخت می باشد و طبق قانون تا پایان کار مسئولیت هر گونه نقض و عیب فنی در پروژه بر عهده پیمانکار بوده و باید جوابگو این حادثه نیز باشند و هیچ دخل و تصرفی بر عهده اداره ورزش و جوانان شهرستان مربوط نبوده، اگر قصوری صورت گرفته باشد این پیمانکار پروژه است که باید پاسخگو باشد.

همچنین، مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به محض وقع این حادثه دستور پیگیری سریع و کامل را به واحد های مهندسی، حقوقی و مراجع ذیربط صادر و هم کنون در دست بررسی می باشد.

لازم به ذکر است؛ طبق اعلام نظر پیمانکار پروژه یک شاخه از سوله همچنان باقی مانده بود و به دلیل نبود جرثقیل در شهرستان دلگان به تاخیر افتاده است. که با ورزش باد و طوفان شدید این حادثه رخ داده است و متعهد گردیده که در سریع ترین زمان ممکن جبران خسارت خواهد شد.

البته ناگفته نماند که در حوادث غیر مترقبه همچون طوفان، سیل و یا زلزله اینگونه حوادث که موجب خرابی و خسارت های بسیار شدیدی در زیرساخت ها و اماکن میشود بر کسی پوشیده نیست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۶۹۲


ارسال