شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲
شهردار شهرستان کنارک خبر داد:
آغاز واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری شهرداری کنارک/ کارگران مسن و دارای بیماری زمینه ای اولویت اول هستند
 
درویش بلوچ نیا از آغاز واکسیناسیون نیروهای خدمات شهری شهرداری کنارک با همکاری مرکز بهداشت و بیمارستان امام حسین(ع) خبر داد.
به گزارش عصرهامون، درویش بلوچ نیا؛ شهردار شهر کنارک در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: واکسینه کردن نیروهای کارگری شهرداری با اولویت پاکبانان خدمات شهری در برابر ویروس کرونا با همكاري شبكه بهداشت و درمان شهرستان آغاز شد.
 
وی افزود: این اقدام به همت شبکه بهداشت و درمان با همکاری بیمارستان امام حسین (ع) کنارک و به دلیل اینکه نیروهای کارگری حوزه خدمات شهری بیشتر از بقیه افراد در معرض ابتلاء به این بیماری هستند بر اساس اولویت‌بندی انجام شده در برابر این بیماری خطرناک واکسینه شدند.
 
شهردار کنارک ادامه داد: نیروهای پاکبان در برنامه واکسیناسیون جزو گروه‌های هدف هستند که به تدریج طی چند روز در برابر ویروس کرونا واکسیناسیون می شوند.
 
وی تصریح کرد: پاکبانان از همان روزهای اول شیوع کرونا، برای نگهداشت شهر و جمع‌آوری زباله‌ها اعم از خانگی و بیمارستانی آستین‌ها را بالا زدند و وارد میدان کار و تلاش و خدمت شدند.
 
بلوچ نیا گفت: با توجه به توزیع تدریجی واکسن، نیروهای کارگری مسن و دارای بیماری‌های زمینه‌ای اولویت اول برای تزریق این واکسن هستند.
 
وی افزود: متناسب با تحویل گیری واکسن، تمام نیروهای کارگری خدمات شهری شهرداری کنارک علیه ویروس منحوس کرونا واکسینه می شوند.
 
وی خاطرنشان کرد: با شیوع گسترده کرونا و استفاده از ماسک و دستکش، اکثر زباله‌ها و پسماندها آلوده شده‌اند؛ از این‌رو تقاضا داریم مردم هم این زباله‌ها را در معابر و حتی فضاهای باز رها نکنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۲۲


ارسال