يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۴
علیرغم شیوع ویروس کرونا رخ داد؛
رشد 16 درصدی ترانزیت از پایانه مرزی میلک
 
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از رشد 16 درصدی ترانزیت در پایانه مرزی میلک در سال 99 با وجود شیوع ویروس کرونا خبر داد.
 ایوب کرد در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: مجموع ترانزیت از پایانه مرزی میلک در سال گذشته 402 هزار و 165 تن کالا بوده است که نسبت به مدت مشابه سال 98 با 346 هزار و 106 تن رشد 16 درصدی را نشان می دهد.

وی بر توسعه تجارت منطقه‌ای و تقویت مبادلات اقتصادی با همسایگان تاکید کرد و افزود: نزدیکی مرز میلک به بندر چابهار، کاهش هزینه و زمان حمل و نقل و واقع شدن در دالان ترانزیتی محور شرق از جمله مزیت های پایانه مرزی میلک است که سبب شده مسئولان این سازمان تمام همت خود را برای رونق هر چه بیشتر آن بکار گیرد به طوری که عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اذعان کرد: همچنین به منظور افزایش مبادلات مرزی بر اساس مصوبات ششمین کمیسیون مرزی ایران و افغانستان مقرر شد عملیات احداث پل دوم میلک به موازات پل اول پس از انجام مطالعات لازم از تابستان سال جاری توسط این سازمان عملیاتی شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۳۲


ارسال