شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۸
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر؛
اخلال و وقفه ای در تامین کالاهای اساسی با پایش مستمر بازار وجود ندارد
 
مهرداد طاهری گفت: با پایش و بازرسی مستمر از بازار اخلالی و وقفه ای در روند تهیه و تامین کالاهای اساسی و ضروری مردم پیش نمی آید.
به گزارش عصرهامون مهرداد طاهری، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در  گفت گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با هدف حمایت از مردم بازدید سرزده از شرکت توزیع‌ گاز پرسی و مراکز توزیع کالاهای تنظیم بازار از شهرستان های ایرانشهر و‌ بمپور توسط بازرسان این ارگان انجام شد.

وی افزود: به همراه کارشناسان و بازرسان‌‌ واحد بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر از جایگاه سیلندر پرکنی پرسی ایران و نمایندگان توزیع این شرکت در بمپور و مراکز توزیع مرغ کشتار روز، قنادی ها و سوپر مارکت ها بازدید به عمل آمد.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به گزارش های متعدد مردمی و طی بازرسی های صورت گرفته اداره صمت از اصناف و بازار، تذکراتی در خصوص لازم الاجرا بودن نرخ اعلامی توسط اتحادیه به فروشندگان داده شد.

وی عنوان کرد: هدف از بازدید و پایش مستمر بازار و کالاهای اساسی توسط اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر این است که مردم خللی در روند تهیه مایحتاج و کالا ضروری نداشته باشند.

طاهری از مردم ایرانشهر درخواست کرد تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی مراتب را با سامانه‌‌ ۱۲۴ اداره صمت در میان بگذارند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۳۷


ارسال