شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳
مدیر کانون خادمیاران رضوی ایرانشهر؛
۶۰ بسته های معیشتی بین نیازمندان ایرانشهری توزیع شد/ ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای مواسات و کمک های مومنانه
 
محمد امین سپاهیان گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان با هدف حمایت از اقشار کم‌ بضاعت و آسیب‌دیده از اثرات ناشی از شیوع بیماری کرونا در ایرانشهر تهیه، بسته‌بندی و توزیع ۶۰ بسته مواد غذایی توسط خادمیاران رضوی انجام شد.
به گزارش عصرهامون محمد امین سپاهیان، مدیر کانون خادمیاران رضوی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با مشارکت خیرین و خادمیاران سخاوتمند ۶۰ بسته سبد کالای معیشتی بین خانواده های کم درآمد و نیازمندانی که از قبل  شناسایی شده بودند در قالب کمک های مومنانه در سطح شهرستان توزیع شد.

وی همچنین تهیه بسته های کمک معیشتی و اجرای پویش «سفره مهربانی» را از برنامه کانون های خدمت رضوی ایرانشهر در ایام ماه مبارک رمضان برشمرد و افزود: همه بسته های توزیعی شامل برنج، روعن، شکر، چای، کنسرو رب، ماکارونی، سویا، حبوبات، گوشت بودند.

سپاهیان تصریح کرد: از دیگر اقداماتی که همکاران کانون خادمیاران رضوی در ایرانشهر انجام دادند، شناسایی خانواده‌های نیازمند در تمامی مناطق به ویژه حاشیه شهر و محروم است تا به این وسیله در هنگام توزیع بسته‌های معیشتی به تمام نیازمندان به صورت مساوی کمک اهدا شود.

وی خاطر نشان کرد: یکی از فلسفه‌های روزه داری این است که انسان به فکر گرسنگی و تشنگی روز قیامت بیفتد؛ از این رو مسائل معاد برای او یادآوری خواهد شد.

مدیر کانون خادمیاران رضوی ایرانشهر با بیان این که کمک به فقیران و مستمندان از سفارشات پیامبر اکرم (ص) در ماه مبارک رمضان بوده، گفت: طبق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کمک‌های مومنانه و مواسات در کشور راه اندازی شده که این کار طبق دستورهای ائمه اطهار طراحی شده و ماه مبارک رمضان بستری برای اعطای این کمک‌ها به نیازمندان خواهد بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۴۲


ارسال