يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد؛
حمایت 18 هزار حامی از ایتام سیستان و بلوچستان/ طرح اکرام در ماه رمضان برگزار می شود
 
مهدی عبادی گفت: در حال حاضر 18 هزار حامی بومی و خارج استانی سرپرستی ایتام سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند که از این میزان حدود هفت درصد استانی هستند.
مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در طرح اکرام ویژه ایتام در ماه مبارک رمضان از آن ها حمایت می شود که تعداد ایتام زیر ۱۸ سال در استان ۲۵ هزار و پانصد و سی وشش نفر است که ۲۰ هزار و صد و سی و هشت نفر از آن ها حامی دارند.

وی اظهار کرد: سرانه هر یتیم 124 هزار تومان است که امیدواریم در ماه مبارک رمضان با کمک خیران بتوانیم این سرانه را به 200 هزار تومان افزایش دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر 18 هزار حامی بومی و خارج استانی سرپرستی ایتام سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند که از این میزان حدود هفت درصد استانی هستند.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان عنوان کرد: تعداد افراد تحت پوشش در طرح محسنین ۴۱ هزار و نهصد و چهارده نفر است که ۹ هزار و صد و سی و شش نفر با شش هزار و نهصد و هشتاد و نه حامی حمایت می شوند و ۳۲ هزار و هفتصد و هفتاد و هشت نفر بدون حامی هستند.

عبادی بیان کرد: در طرح محسنین فرزندان کمی دارای حامی هستند، بیشتر این ها فرزندان طلاق و یا دارای پدری از کار افتاده هستند که اگر مردم کمک کنند آن ها نیز حمایت می شوند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۴۳


ارسال