رئیس صنعت، معدن و تجارت زابل:

تمامی اقلام مورد نیاز مردم در ایام نوروز با قیمت تنظیم بازار توزیع شده است/متخلفان راه گریزی از قانون ندارند

29 فروردين 1400 ساعت 13:00

رضا شهری زاد گفت: کلیه اقلام مورد نیاز مردم در ایام نوروز با قیمت مصوب تنظیم بازار توزیع شده است.


به گزارش عصرهامون؛ رضا شهری زاد رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان زابل در گفت و گو با اوشیدا گفت: به جهت رفاه حال شهروندان در ایام عید نوروز و اوایل ماه جاری میوه و گوشت مرغ تنظیم بازار با قیمت پایین تر از بازار بین شهروندان زابل توزیع شده است.

وی افزود: در همین راستان تا کنون ۳۵ تن میوه شامل سیب درختی و پرتقال،روغن پخت و پز خوراکی به میزان ۱۸۰ تن و پنج و نیم تن گوشت قرمز در ایام نوروز توزیع شده است.

شهری زاد بیان کرد: همچنین اقلامی شامل ۲۵ تن قند، ۲۰ تن تخم مرغ، ۷۵ تن مرغ منجمد و مرغ کشتار روز نیز با قیمت پایین تر از بازار در ایام نوروز توزیع شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل خاطرنشان کرد: در کل روزهای نوروز و قبل از آن مرغ کشتار روز به صورت مداوم روزانه سه تن برای توزیع به شهروندان در نظر گرفته شده بود.

وی بیان کرد: همچنین ۵۵ تن روغن برای قنادی ها،رستوران ها، آشپزخانه ها و اغذیه فروشی ها نیز در نظر گرفته شده بود که به دست این واحد های صنفی در ایام نوروز رسید تا از افزایش بی مورد کالا ها جلوگیری شود.

شهری زاد بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان نیز اقلام مورد نیاز مردم که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد شامل برنج،شکر و روغن به زودی با قیمت مصوب و پایین تر از بازار بین مردم توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف از سوی توزیع کنندگان اقلام های تنطیم بازار می توانند با تلفن ۱۲۴ تماس حاصل کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن با متخلف برورد قانونی صورت گیرد.


انتهای پیام/


کد مطلب: 136749

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/136749/تمامی-اقلام-مورد-نیاز-مردم-ایام-نوروز-قیمت-تنظیم-بازار-توزیع-شده-متخلفان-راه-گریزی-قانون-ندارند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/