سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۳
در جلسه شورای مشورتی دهیاران بخش دامن مطرح شد؛
توسعه هر چه سریع تر شبکه آبرسانی روستاهای بخش دامن/ اجرای ۴۵ کیلومتر برق فشار متوسط در دستور کار اداره برق
 
مرتضی سایگانی، بخشدار دامن از اجرای ۴۵ کیلومتر برق فشار متوسط توسط اداره برق ایرانشهر خبر داد و گفت: این منطقه از نظر برخورداری از امکانات برق و آب نیاز به توجه ویژه دارد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ پنجمین جلسه شواری مشورتی دهیاران بخش دامن با عنوان ارتقاء مولفه های آب شرب و برق پايدار با حضور مرتصی سایگانی بخشدار و کلکلی، مدیریت آب و فاضلاب، حدادی مدیریت توزیع برق شهرستان، اعضاي شوراي بخش و دهياران بخش گردشگری در محل ساختمان دهیاری آبادان برگزار شد.

در اين جلسه مرتضی سایگانی، بخشدار دامن حلول ماه رمضان، ماه اصلاح نفس و عبادت و بندگی را تبریک گفت و بیان کرد: به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی ۴۲ سال اخیر کارهای زیادی در زمینه آب و برق در بخش دامن صورت گرفته است، اما راه های نرفته بسیاری هم داریم تا به مطلوبیت و رضایت کامل برسیم.

وی افزود: مسائل و مشکلات آب و برق روستاها باید توسط مدیران آب و برق شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: ۴۵ کیلومتر برق فشار متوسط جهت توسعه شبکه، در بخش دامن توسط اداره ذیربط در شهرستان اجرایی می شود.

وی عنوان کرد: نمایندگی سیمبان و اتفاقات درجه ۳ باید در دامن استقرار يابد و انشعابات غیرمجاز و وصول مطالبات با همکاری شوراها و دهیاران در این منطقه جمع آوری شود.

سایگانی خاطرنشان کرد: ساماندهی و جابه جایی شبکه فشار قوی و متوسط از معابر و منازل و برق رسانی مجتمع گردشگری آبادان با مطالعات کارشناسی شده در اولویت کاری اداره برق ایراتشهر قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: شبکه آبرسانی در روستاها باید توسعه یابد و در راستای راه اندازی و افتتاح هر چه سريعتر مجتمع آبرسانی شرق و غرب دامن باید پیگیری های لازم انجام بگیرد.

بخشدار دامن اضافه کرد: بروز رسانی و فعال سازی آبداران جهت انتقال و ارائه مشکلات به مدیریت و جمع آوری انشعابات غیرمجاز و وصول مطالبات با همکاری شوراها و دهیاران از جمله اقداماتی هستند که در دستور کار اداره آب و فاضلاب ایرانشهر قرار گرفته است.

وی بیان کرد: لوله گذاری روستاهای مرآباد، کج و قلعه تاروان در راستای اجرای طرح هادی و پروژه های عمرانی که منوط به لوله گذاری مجتمع آبرساني بوده باید هر چه سریع تر انجام بپذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۸۱۶


ارسال