سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:
2 باب انبار به مقدار 75 تن برنج خارجی قاچاق در چابهار کشف شد
 
محمدعلی پوراحمدیان از کشف 2 باب انبار به مقدار 75 تن برنج خارجی قاچاق توسط پاسداران گمنام سپاه شهرستان چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محمدعلی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرقانونی فردی در زمینه تهیه و توزیع برنج خارجی قاچاق در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: پاسداران گمنام سپاه این شهرستان در راستای مبارزه با قاچاق کالا با همراهی کارکنان اداره صنعت، معدن، تجارت در بازرسی از انباری مقدار ٧٥ تن برنج خارجي شامل ٧٥ هزار كيسه ١٠كيلويي برنج خارجی قاچاق و فاقد مجوز کشف کردند.
 
وی افزود: ارزش تقریبی برنج‌های خارجی قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان ٢٠ میلیارد ریال برآورد شد.
 
فرمانده سپاه چابهار  تصریح کرد: این کالاها به جرم قاچاق، اختفاء و امتناع از فروش کشف و ضبط شد و صاحب انبار با تشکیل پرونده برای انجام روند قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
 
پوراحمدیان با اشاره به افزایش قیمت و کمبود این کالای اساسی در بازار گفت: به دلیل اختفاء و امتناع از فروش و عدم زمان مناسب توزیع برنج در بازار این کالای اساسی در ماه رمضان مردم را دچار سرگردانی کرده بود.
 
وی گفت: این اقدام با هدف پیشگیری و مقابله با فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و نا امن کنندگان عرصه اقتصادی با اقتدار کامل و با بهره گیری از حداکثر امکانات انجام می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۸۲۱


ارسال