دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴
کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
حضور حداکثری در انتخابات پشتوانه ای برای انقلاب/مردم از ترفند های ناجوانمردانه دشمنان آگاه هستند
 
حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی گفت: هرچه حضور مردم در عرصه انتخابات و مراسمات ملی بیشتر باشد دشمن ضعیف تر و کم تاثیر تر خواهد شد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی کارشناس مسائل سیاسی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند در گفت و گو با اوشیدا گفت: دنیا امروز نیاز دارد تا یک انتخابات پر شور در ایران مشاهده کند.

وی افزود: در سال های اخیر دشمنان فعالیت های گسترده ای بر علیه مردم ایران انجام داده اند که از مهمترین آنها می تواند به اعمال تحریم های ظالمانه اشاره کرد.

حجت الاسلام ظریف صیادی تصریح کرد: فشار تحریم های آمریکا و همچنین ضعف مدیریت در خود کشور باعث شده است تا شرایط عجیب اقتصادی اکنون برای مردم ایجاد شود.

وی ادامه داد: امروز برای نجات از وضعیت کنونی نیاز به یک حماسه سازی دیگر از سوی مردم ایران داریم، ملت ایران در طول چهار دهه گذشته نشان داده اند که در لحظات سخت همیار و هم پیمان آرمان های انقلاب اسلامی هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: وظیفه رسانه ها امروز و این لحظات بسیار سنگین است، خدماتی که نظام در مناطق شهری و محروم انجام می دهد را باید اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدا تا کنون بر رای مردم متکی بوده لذا حضور مردم در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات نقش بازدارنده در مقابل دشمنان و نقش تقویتی برای ارکان اداره‌ کننده کشور دارد.

حجت الاسلام ظریف صیادی تصریح کرد:هرچه حضور مردم در عرصه انتخابات و مراسمات ملی بیشتر باشد دشمن ضعیف تر و کم تاثیر تر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مردم نباید اجازه دهند تا ترفند های ناجوانمردانه دشمنان در فضای مجازی و حقیقی بر عملکرد و اعتقادات آنها تاثیر بگذارد.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: وقتی مردم در مقاطع مختلف به صحنه می‌آیند، نوع رفتار دشمنان جمهوری اسلامی ایران هم عوض می‌شود و در مجموع حضور پررنگ مردم در مقاطع مختلف پشتوانه‌ قوی برای انقلاب و نظام ما است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۱۸


ارسال