پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۰
به مناسبت هفته کارگر؛
نشست صمیمی نمایندگان تشکل های کارگری وکارفرمایی با استاندار سیستان وبلوچستان
 
محمد قورزایی، مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان گفت: به مناسبت هفته کارگر، نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایان با استاندار سیستان وبلوچستان دیدار کردند.
محمد قورزایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه ایام بزرگداشت هفته کار و کارگر فرصتی مناسب برای بیان و رفع دغدغه و نیازهای کارگران به عنوان قشری زحمتکش است، بیان کرد: کارگران جزء مهمترین ارکان توسعه بوده و نقش بسیار موثری در چرخه صنعت، تولید، عمران و خدمات بر عهده دارند.

وی با اشاره به نقش بی بدیل کارگران در روزهای سخت انقلاب و مبارزه با دشمنان، افزود: در این برهه از زمان نیز این قشر زحمتکش نقش بسزایی در فرآیند تولید کالاهای اساسی و رونق چرخه اقتصادی بر عهده دارند.

این مقام مسئول ادامه داد: آنچه که امروز جامعه کارگری از آن گلایه دارند موضوع امنیت شغلی و بیمه است که باید مورد توجه کارفرمایان قرار گیرد.

وی اذعان کرد: تحقق این امر در سالی که مزین به شعار " تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها"، است همت جهادی مسئولان امر را می طلبد.

گفتنی است در این نشست، تشکل های صنفی کارگران و کارفرمایان به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند و استاندار سیستان وبلوچستان دستورات لازم برای پیگیری و رفع مسائل جامعه کارگری را صادر کرد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۶۳


ارسال