پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
سردار محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر از ساخت ۲۷ باب مدرسه در شهرستان های ایرانشهر، بمپور، دلگان، فنوج، نیکشهر و قصرقند خبر داد.
به گزارش عصرهامون، مراسم کلنگ زنی احداث ۲۷ باب مدرسه در روستای احمد آباد بخش ابتر از توابع ایرانشهر به صورت نمادین با حضور مسئولین شهرستان توسط قرارگاه عملیاتی شهید معمار آغاز  شد.

سردا محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: وظیفه همه ما حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: صاحبان اصلی این انقلاب به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی، محرومین و مستضعفان هستند و باید در کنار آن‌ها این تلاش و فعالیت‌ها صورت گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: طرح های محرومیت زدایی و مردم یاری یکی از برنامه هایی است که نهاد مقدس سپاه در رأس برنامه هایش قرار داده که ساخت خانه عالم، مسجد، جاده و مدارس از مهمترین آنها به شمار می رود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار تصریح کرد: هر جایی که سپاه احساس کند در جایی مشکل است به کمک سازمان ها و مردم مشتافته تا در راستای کاهش آلام جامعه گام بردارد.

ناظری خاطرنشان کرد: در این راستا ۲۷ باب مدرسه توسط قرارگاه عملیاتی شهید معمار در شهرستان های ایرانشهر، بمپور، دلگان، فنوج،  نیکشهر و قصرقند ساخته می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۶۴


ارسال