پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان خبر داد؛
معرفی برگزیدگان جشنواره ملی شعر پیام آور وحدت
 
حسین مسگرانی گفت: اختتامیه جشنواره ملی شعر پیام آور وحدت سیستان وبلوچستان هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.
حسین مسگرانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جشنواره ملی شعر پیام آور وحدت سیستان وبلوچستان، زیر مجموعه جشنواره آیات، هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع)، در زاهدان به کار خود پایان داد.

وی ادامه داد: این جشنواره هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان و برگزاری جلسات جزء خوانی قرآن کریم، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در فضای باز مجتمع فرهنگی وهنری زاهدان، برپا و آیین اختتامیه آن هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

به گفته مسگرانی، داوری جشنواره ملی شعر پیام آور وحدت سیستان وبلوچستان توسط حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی و رضا اسماعیلی صورت پذیرفت.

وی با اشاره به اسامی برگزیدگان جشنواره اظهار کرد: در بخش بلوچي، فاروغ دامني از راسک، قسمت سيستاني، سلطانعلی جهانتيغ از زابل، بخش كردي، حمدالله قادري از سنندج، قسمت عربی عمادالكثيري (غراوي) از شوش، بخش آذري، تبسم رضا زاده از اروميه، قسمت فارسي احمد رفيعي وردنجاني از شهرکرد به عناوین اول دست یافتند.

این مقام مسئول اضافه کرد: ناصر ريگي از شهرستان خاش به عنوان نفر دوم بخش بلوچی برگزدیده شد، طيبه نهبنداني از زاهدان به مقام سوم بخش فارسي دست یافت، الهه بامری از ایرانشهر، وحیده تقی پور از انزلی از سوی هیئت داوران در بخش فارسی شايسته تقدير شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۸۱


ارسال