پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی زاهدان عنوان کرد:
انجام 4 هزار ماموریت تصادفی و غیرتصادفی توسط امدادگران اورژانس/فوت26 نفر در حوادث جاده ای و شهری
 
فریبرز راشدی گفت: کارشناسان اورژانس در مجموع 4 هزار و 384 ماموریت تصادفی و غیرتصادفی را در 31 روز ابتدایی سال 1400 انجام دادند.
 فریبرز راشدی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، به افزایش 25 درصدی ماموریت های اورژانس در مدت مشابه پارسال اشاره کرد و افزود: از مجموع این ماموریت ها 713 مورد تصادفی بوده است

وی ادامه داد: از این تعداد ماموریت تصادفی 4 فقره مربوط به واژگونی خودروهای حامل حمل اتباع غیرمجاز بوده است که 79 نفر در این حوادث مصدوم شده اند که تعداد 12 نفر درمان سرپایی و سایر مصدومین در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی معالجه شده اند.

راشدی با بیان اینکه فوتی های تصادفات نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، گفت: متاسفانه در یک ماه گذشته شاهد فوت 26 نفر در تصادفات جاده ای و شهری بوده ایم و این در حالی است که در مدت مشابه پارسال تنها 3 نفر فوتی داشته ایم.

وی با اشاره انجام 3 هزار و 671 ماموریت غیرتصادفی در فروردین، گفت: از این تعداد 1 هزار و 672 نفر بیمار سرپایی ، 1 هزار و 519 نفر بیمار نیز به بیمارستان اعزام شده اند و از خدمات اورژانس بهره برده اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۸۲


ارسال