پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲
برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛
صدور بیمه نامه مسئولیت مدنی و آتش سوزی برای بنادر صیادی سیستان و بلوچستان
 
عطا اله رئیسی، معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل آب های ساحلی شیلات سیستان و بلوچستان گفت: برای اولین بار در کشور، بیمه نامه مسئولیت مدنی و آتش سوزی برای همه بنادر صیادی سیستان و بلوچستان صادر شد.
عطا اله رئیسی، معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل آب های ساحلی شیلات سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: بیمه نامه مسئولیت مدنی و آتش سوزی برای همه بنادر صیادی سیستان و بلوچستان برای اولین بار در بنادر کشور و به صورت فراگیر از محل اعتبارات مدیریت بهره برداری بنادر صیادی استان صادر شد.

وی ادامه داد: در بیمه نامه آتش سوزی خطراتی شامل آتش سوزی، صاعقه، انفجار، طوفانی، گردباد، تندباد، سیل و طغیان آب تحت پوشش قرار گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن بنادر ماهیگیری در کرانه اقیانوس هند و وقوع طوفان های حاره ای و تند بادها در طی سالیان اخیر، اهمیت بیمه در بنادر ماهیگیری دو چندان شده است.

معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل آب های ساحلی شیلات سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در همین راستا پس از برآورد ارزش تاسیسات و تجهیزات در بنادر صیادی استان و اخذ استعلام از شرکت های معتبر بیمه، نسبت به بیمه کردن بنادر ماهیگیری اقدام شد.

رئیسی ادامه داد: یکی دیگر از بیمه هایی که در سال جاری در سطح بنادر ماهیگیری استان صادر و اجرایی شد، بیمه مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث است.

وی اظهار کرد: در این راستا با توجه به تردد روزانه جمع کثیری از هم وطنان در قالب گردشگران دریایی، صیادان و بهره برداران در محل بنادر صیادی، جهت پوشش قرار دادن هر گونه خطری بیمه نامه مسئولیت مدنی برای تمامی بنادر صیادی و مراکز تخلیه صید به صورت بی نام برای سه نفر، همچنین پرداخت خسارت مالی اجرایی شد.

این مقام مسئول بیان کرد: بنادر صیادی کنارک، پزم، زرآباد، تنگ قدیم، تیس، اسکله هفت تیر چابهار، رمین، بریس، پسابندر و صید گاه گواتر به صورت فراگیر در طرح بیمه آتش سوزی، مسئولیت مدنی تحت پوشش قرار گرفته اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۸۷


ارسال