پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
درگیری سنگین پلیس سراوان با باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر/اتوبوس حامل محموله میلیاردی قاچاق توقیف شد
 
سردار احمد طاهری از درگیری سنگین پلیس با باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در سراوان و توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل 11 میلیارد ریال کالای قاچاق خبر داد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: عصر روز گذشته در عملیات تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و  سراوان، طی درگیری سنگین مسلحانه با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر، در ارتفاعات و مناطق صعب العبور بین شهرستان های "خاش و سراوان، "دهانه رزک به سمت لشکران"، یک  تن و دویست کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی ادامه داد: درگیری سنگین و مسلحانه قاچاقچیان که تاب تحمل در تکاوران اننتظامی استان را نداشتند ،به مناطق کوهستانی و صعب العبور متواری شدند که تلاش تا دستگیری آنان ادامه دارد.

طاهری با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: نیروهای انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی اظهار کرد: در اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز و برخورد با متخلفان اقتصادی نیز روز گذشته ماموران پلیس استان در شهرستان زاهدان موفق به توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل 11 میلیارد ریال کالای قاچاق از نوع مواد خوراکی شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در این رابطه ضمن توقیف اتوبوس، یک فرد متخلف نیز شناسایی و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۹۱


ارسال