پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸
مسئول بسیج مداحان:
برگزاری نخستین دوره مسابقات دعاخوانی و مناجات در سیستان و بلوچستان
 
محمد جواد جامعی گفت: نخستین دوره مسابقات دعا و مناجات خوانی و قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه در سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
محمد جواد جامعی، مسئول بسیج مداحان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: نخستین دوره مسابقات دعاخوانی و مناجات قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه به صورت مقدماتی تاپایان ماه مبارک رمضان جاری برگزار می شود.

وی ادامه داد: مرحله مقدماتی در سطح استانی تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

این مسئول تاکید کرد: پس از ماه مبارک رمضان، نفرات برتر مرحله استانی در بخش کشوری به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

وی با اشاره به شرایط شرکت کنندگان در این دوره مسابقات، خاطر نشان کرد: برادران و خواهران مستعد و توانمند در زمینه دعا و مناجات خوانی در سطح نوجوان  با۱۲ تا۱۸ سال و در سطح جوانان با ۱۹ تا ۴۰ سال سن می توانند شرکت کنند.

جامعی گفت: شرکت کنندگان می توانند اجرای دعاخوانی خود رابه صورت کلیپ هفت دقیقه ای به همراه تصویر کارت ملی با شناسنامه و تصویر عکس تا ۲۵ ماه رمضان در پیام رسان های ایرانی ایتا وسروش را در بخش خواهران  به شماره۰۹۱۵۷۴۸۷۶۲۱ و برادران به شماره ۰۹۱۵۰۱۶۹۳۳۴ ارسال کنند.

وی تاکید کرد: جوایز نفرات برگزیده این دوره از مسابقات در بخش کشوری در دو سطح نوجوانان و جوانان پس از داوری به نفر اول سه، نفر دوم ۲ و نفر سوم یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۹۹۷


ارسال