سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۰
وقتی عرصه‌های خدمتگزاری بسیج حد و مرزی ندارد؛
آبرسانی سیار به منطقه عشایری"هیرمند"دستاورد همت بسیج عشایری در سیستان وبلوچستان
 
حسین فروغی،مسئول بسيج عشایری سپاه سلمان از اجرای طرح آبرسانی به منطقه عشايری شهرستان هیرمند، در شمال سیستان وبلوچستان خبر داد.
حسین فروغی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: از آنجایی که عشایر ذخایر انقلاب بوده و توجه به آنها به ویژه در مناطق محروم یکی از فرامین رهبر معظم انقلاب است، تمام تلاش و همت بسیج عشایری زدودن چهره محرومیت از این مناطق در اقصی نقاط مختلف است.

وی افزود: در حالی عشایر استان سیستان وبلوچستان با مشکلات عدیده‌ای همچون کمبود نهاده‌های دامی و افزایش قیمت آن یا مشکلات آب‌رسانی دست و پنجه نرم می‌کنند که در تداوم خدمات بی منت بسیج، بار دیگر بسیج عشایری در این خطه از کشور اقدام به آبرسانی منطقه عشایری هیرمند با همت حوزه حسین بن علی این منطقه کرد.

این مقام مسئول اذعان کرد: شناسایی موانع و مشکلاتی که عشایر با آن مواجه هستند، در دستور کار این قشر از بسیج قرار دارد و برای رفع آنها با روحیه جهادی و تفکر انقلابی برنامه ریزی و اقدام می شود.

مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان استان ادامه داد: بسیج و سپاه استان آماده هرگونه همکاری و هماهنگی با اداره کل عشایر سیستان وبلوچستان برای رفع مشکلات عشایر است و در این راه از هیچ‌گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۰۱۲


ارسال