پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
انقلاب اسلامی ایران با تلاش و پشتکار نیروی کار خود در همه عرصه ها پیروز است
 
سردار احمد شفایی گفت: با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان و شرایط جنگ اقتصادی که با آن روبرو هستیم، ایران اسلامی با تلاش و پشتکار نیروی کار خود بویژه جوانان تحصیلکرده و هنرمند مسیر موفقیت را طی خواهد کرد و از پای نخواهد نشست.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد شفایی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در بازدید از واحد تولیدی پاکت پلیمر زاهدان که به مناسبت هفته کار و کارگر انجام شد، بیان کرد: در سالی که مزین است بنام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" وظیفه متولیان و مسئولان برای حمایت از افرادی که در این استان سرمایه گذاری و کارآفرینی می کنند بسیار مهم است و باید مسائل و مشکلات و موانع آنها پیگیری و دنبال شود.

وی از کارگران بعنوان محرک چرخه تولید و پویایی کشور یاد کرد و اظهار کرد: در شرایط فعلی جامعه باید قدردان جامعه کار و تولید بود؛ چرا که آنها با مجاهدت و روحیه جهادی اقتصاد این مرز و بوم را تقویت می کنند.

مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز گفت: از تمام بضاعت و ظرفیت مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان استفاده خواهد شد. مهرداد جهاندیده افزود: حفظ و صیانت از اشتغال موجود همواره در کنار ایجاد اشتغال جدید اولویت مسئولان و متولیان در استان است.

وی با اشاره به برنامه های حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگران و کارآفرینان هم اظهار داشت: طرح مشوق های بیمه کارفرمایی که در دو سال اخیر برای حمایت از شغل اولی ها و بنگاه های اقتصادی اجرا می شده است، امسال نیزبا توجه به شعار سال 1400 با توان و جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۰۶۲


ارسال