پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۸
بازدید از4040 دستگاه ناوگان حمل و نقل بار و مسافردر سیستان و بلوچستان
 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 40 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان در سال 99 در قالب 141 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.
به گزارش عصرهامون، تیمور باقری اظهار کرد: در بازدید کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره‌کل از ناوگان های فعال در حوزه حمل و نقل عمومی بار و مسافر مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد کنترل قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طرح کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی جاده ای دارد، تصریح کرد: بازدید های انجام گرفته این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 3 هزار و 312  ناوگان رشد 21 درصدی در این بخش را نشان می دهد.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تاکید کرد: نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون‌های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می‌شود تا پس از بررسی موضوع، مطابق دستورالعمل‌های مربوطه آرای متناسب صادر شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۰۹۹


ارسال