جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۵
در راستای حمایت از واحدهای مرغداری صورت گرفت؛
افزایش 9 واحد صنعتی پرورش مرغ در سیب و سوران/ ۵۶٠ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شد
 
محمد حنیف سپاهی، مدیر جهاد کشاورزی سيب وسوران گفت: با پیگیری انجام شده با سرمایه‌گذاری۵۶٠ میلیارد ریالی ۹واحد صنعتی پرورش مرغ گوشتی جدید در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، محمد حنیف سپاهی بیان کرد: یازده واحد صنعتی پرورش مرغ گوشتی در شهرستان با ظرفیت ‌پرورش ۲۳۵هزار قطعه جوجه در هر دوره مشغول فعالیت می‌باشند که سالیانه با پنج دوره جوجه ریزی توان تولید۲۵۰۰تن گوشت مرغ را دارا می‌باشند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۰۰تن گوشت مرغ در این شهرستان تولید و براساس دستورالعمل ستاد تنظیم بازار بخشی از مرغ  تولیدی به کشتارگاه ایرانشهر و زاهدان ارسال و قسمتی نیز به صورت زنده در بازار عرضه شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: با پیگیری انجام شده با سرمایه‌گذاری۵۶٠ میلیارد ریالی ۹واحد صنعتی پرورش مرغ گوشتی جدید با ظرفیت پرورش ۳۴۰هزار قطعه  جوجه در شهرستان سيب وسوران تا پایان سال راه اندازی و چهار هزار و ۲۵۰ تن به ظرفیت تولید گوشت مرغ شهرستان افزوده خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی سیب و سوران اظهار کرد:۲۰واحد صنعتی پرورش مرغ گوشتی دیگر نیز با ظرفیت پرورش ۷۵۰هزار قطعه جوجه در حال پیگیری صدور مجوز می‌باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۲۷


ارسال